Preventivní servisní prohlídky

Preventivní prohlídky vychází ze zásad pravidelné údržby strojů. Součástí preventivních prohlídek je odstranění drobných závad (prevence složitých oprav strojů).

Kvalitní přístroje pro servis i opravy

Pro diagnostiku a opravy CNC a obráběcích strojů používáme měřící zařízení od renovovaných výrobců.

Schenck Smart Balancer V3

Smart Balancer V3 od firmy Schenck je přenosný měřicí přístroj pro vyvažování v terénu, který zajistí přesné vyvážení nástroje a vřetena.

Obráběcí stroje jsou zásadně ovlivňovány chvěním a vibracemi: brousící a vysoceotáčkové stroje nepracují čistě, hlučí, silně vibrují a vyrábějí více zmetků, pokud nástroj a vřeteno nejsou přesně vyváženy. Od nástroje s neklidným chodem nelze očekávat precizní funkčnost. Nevyváženost může zásadně omezit provozní bezpečnost a životnost částí stroje.

Wyler BlueLEVEL – měřicí přístroje

Wyler BlueLEVEL je set měřicích přístrojů s rádiovým přenosem dat, s přesností 0,001mm/m. Používáme jako samostatný nástroj pro seřizování strojů či spolu se softwarem k měření přímosti, rovinnosti, rovnoběžnosti, pravoúhlosti nebo geometrie strojů.

Doporučujeme preventivní pravidelné kontroly geometrie, seřízení a usazení stroje.

Poptávkový formulář    * Povinné informace. Bez jejich vyplnění nebudeme na poptávku reagovat. / Odesláním souhlasíte se zpracováním dat ochrany osobních údajů a GDPR